Konferencja "Say Good Day to everybody! Jedzenie, a super efektywny pracownik."

Jedzenie, a efektywność

Związek między odżywianiem, a zdrowiem zdecydowanie wykracza poza kwestię sylwetki. Odpowiednia dieta nie tylko pomaga kontrolować wagę i obniżyć poziom cholesterolu, ale także poprawia koncentrację, umiejętności rozwiązywania problemów
i znacznie podnosi efektywność. Dlatego, tak istotne jest zadbanie o zbilansowane żywienie na co dzień - nie tylko w domu, ale także w miejscu pracy.

BON APPETIT MATTERHORN EXPEDITION

Gdy w Lublinie trwał Europejski Festiwal Smaku…, we włoskich Alpach z wysokością i skalnymi trudnościami wspinaczki na Matterhorn walczyła ekipa BON APPETIT MATTERHORN EXPEDITION. Projekt był realizowany w ramach programu „Mam nawyki, mam wyniki”, a sponsorowany był przez Bon appetit. Celem wydarzenia było zwrócenie uwagi na wartość zdrowego stylu życia, który pozwala realizować m.in. wymagające kondycyjnie marzenia.

Master Chef, Hell's Kitchen, Top Chef w naszej kuchni

Bądźmy szczerzy, mieliśmy tremę....Dlaczego?
Wszyscy lubimy pomagać. Gdy tylko usłyszeliśmy o akcji Master Chef for Dogs natychmiast zdecydowaliśmy się do niej dołączyć. Ale zaproszenie w nasze skromne progi uczestników programów: Master Cher, Hell's Kitchen i Top Chef to nie lada stres. 
 

Bezpieczna żywność - raport SANEPID

W ostatnich dniach mieliśmy kontrolę Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego. Taka kontrola przeprowadzana jest co jakiś czas w każdym zakładzie mającym kontakt z żywnością. W raporcie wydanym przez SANEPID czytamy, że w Bon appetit przestrzegamy wszystkich przepisów związanych z produkcją, przechowywaniem oraz transportem żywności. Analiza ryzyka wykazała, że w Bon appetit mamy do czynienia z niskim ryzykiem, a jedyne przyznane punkty ryzyka wynikają z profilu działalności firmy.  Ponadto nie stwierdzone zostały żadne nieprawidłowości. Co więcej nasz Indywidualny System Dietetyczny zyskał wysokie uznanie:

Wielki Bieg Rodzinny Bon Appetit

BIJEMY REKORD POLSKI!

Chcesz zostać rekordzistą Polski? Weź udział w Wielkim Biegu Rodzinnym, który rozegra się podczas 4 Maratonu Lubelskiego. Razem pokażemy, że Lublin biega i  ustanowimy rekord Polski. 

KONFERENCJA PRAWIDŁOWE ŻYWIENIE DZIECI W PLACÓWKACH OŚWIATOWYCH W ŚWIETLE NOWYCH PRZEPISÓW.

Rozpoczął się cykl konferencji „Prawidłowe żywienie dzieci w placówkach oświatowych w świetle nowych przepisów”, który organizowany jest przez wydawnictwo Wolters Kluwer. Adresatami konferencji są dyrektorzy szkół i przedszkoli. Jako Bon appetit zostaliśmy zaproszeni do udziału w konferencji w roli eksperta i praktyka w zakresie zbiorowego żywienia placówek oświatowych.

Wizyta Klientów w naszej nowej kuchni centralnej

We wtorek - 15 września - gościliśmy w naszej nowej kuchni centralnej dyrekcje i menedżerów żywionych przez nas organizacji. Była to dla naszych Klientów okazja, aby poznać rozwiązania produkcyjne i logistyczne, jakie funkcjonują w naszej nowej kuchni w Dominowie. Goście poznawali również elementy systemu bezpieczeństwa produkcji żywności, jaki obowiązuje w Bon appetit.

W tym momencie w kuchni produkowanych jest do 4000 posiłków na dobę. Możliwości nowej kuchni są dwa razy większe niż poziom obecnej produkcji.

Wyniki konkursu ofert

11-15-2017

Ogłaszamy wyniki konkursu ofert na przeprowadzenie usługi indywidualnego audytu wzorniczego i na jego podstawie opracowanie strategii wzorniczej w firmie BON APPETIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA, przez co najmniej dwuosobowy zespół audytowy w ramach projektu „Audyt i strategia wzornicza wsparciem w innowacyjnym rozwoju firmy BON APPETIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA”.

Szczegóły w treści wiadomości.

Konkurs ofert

10-31-2017

Ogłaszamy konkurs ofert na przeprowadzenie usługi indywidualnego audytu wzorniczego i na jego podstawie opracowanie strategii wzorniczej w firmie BON APPETIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA, przez co najmniej dwuosobowy zespół audytowy w ramach projektu „Audyt i strategia wzornicza wsparciem w innowacyjnym rozwoju firmy BON APPETIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA”.

Konkurs na Facebooku dla miłośników piłki - MAŁYCH I DUŻYCH

04-07-2016

Już w sobotę na stadionie Górnika Łęczna będziemy gościć zespół Lecha Poznań. To wyjątkowe dla naszego regionu wydarzenie ekstraklasy będzie emitować m.in. Eurosport. Zamiast oglądać mecz na szklanym ekranie bądź tam ze swoim dzieckiem w strefie VIP SILVER. Mamy zaszczyt przygotować obsługę żywieniową strefy VIP na tym niesamowitym meczu. Dzięki nam i Ty możesz tam być!

Kliknij Facebook Bon Appetit Apetyt na zdrowie