Wielki Bieg Rodzinny Bon Appetit

BIJEMY REKORD POLSKI!

Chcesz zostać rekordzistą Polski? Weź udział w Wielkim Biegu Rodzinnym, który rozegra się podczas 4 Maratonu Lubelskiego. Razem pokażemy, że Lublin biega i  ustanowimy rekord Polski. 

Bieg prowadzony będzie częściowo po trasie maratonu, z metą w tym samym miejscu, w którym finiszują maratończycy. Dystans biegu (421m), nie wymaga wcześniejszego przygotowania. W biegu mogą wziąć udział wszyscy chętni w wieku od 2 do 102 lat. J Można biec samemu, z rodziną, przyjaciółmi. Tutaj liczy się obecność i dobra zabawa, a na mecie każdy jako zwycięzca odbierze pamiątkowy medal, oraz weźmie udział w losowania atrakcyjnych nagród.

Zapisy: Zgłoszenia do biegu będą przyjmowane poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej maraton.lublin.eu, w zakładce Maraton Lubelski – Bon appetit Wielki Bieg Rodzinny. Zgłoszenia on-line (e-zgłoszenia) będą przyjmowane do dnia 5 maja 2016 r. (czwartek) do godziny 20:00. Po tym terminie zgłoszenie będzie możliwe jedynie w Biurze Zawodów. W dniu biegu 8 maja 2016 r. zgłoszenia będą przyjmowane do godz. 10:00.

Opłata startowa: udział w biegu jest bezpłatny

Start zlokalizowany będzie na Placu Teatralnym przed budynkiem Centrum Spotkania Kultur w Lublinie (na wysokości wjazdu do parkingu podziemnego), meta w miejscu mety 4. PZU Maratonu Lubelskiego.

Więcej informacji: https://web.facebook.com/events/1008096325950312/